NAŠE NABÍDKA

Nabízíme následující služby:

PRŮVODCOVSKÉ SLUŽBY

  1. pro cestovní kanceláře – je možné nás oslovit a my rády odprůvodcujeme pro cestovní kancelář zájezd do jedné z “našich zemí”. Spolupracujeme, nebo spolupracovaly jsme s českými cestovními kancelářemi Eximtours, Fischer, Firo, Bluestyle, Alvarez, Livingstone, Traxmandl, Good Places a se slovenskými cestovními kancelářemi Kartágo a Satur.
  2. pro jednotlivce a skupiny  – můžete nás oslovit také jako jednotlivec nebo skupina. I v tomto případě se ale zájezd uskuteční přes jednu z cestovních kanceláří, se kterými úzce spolupracujeme, jelikož jako průvodkyně nemáme ze zákona právo zájezdy pořádat.

SESTAVENÍ ZÁJEZDU

Pro cestovní kancelář nebo skupinu přátel umíme sestavit zájezd na míru i s kalkulací nákladů. Jelikož země regionu Blízkého východu důvěrně známe, dokážeme do zájezdu přidat i místa, které nebývají v programech jiných cestovních kanceláří. Program umíme přizpůsobit na míru cestovatelům s různými požadavky.

KONZULTACE

Potřebujete se poradit ohledně Vaší cesty do Orientu? Nechcete jet s cestovní kanceláři, ale nejste si jist itinerářem? Nabízíme konzultace ohledně programu, aktuální situace nebo organizačních záležitostí Vaší cesty.

PŘEDNÁŠKA/PROMÍTÁNÍ

Pokud máte zájem o přednášku nebo promítání fotek, připravíme Vám 1-2 hodinové povídání o jedné ze zemí Blízkého východu.

Zájezdy na Blízký Východ a do Severní Afriky

%d bloggers like this: