Vítejte

Jsme dvě profesionální průvodkyně: Margita (CZ) a Katarína (SK) a dlouhodobě se věnujeme provázení turistů po zemích Blízkého Východu a Severní Afriky. Pořádáme a průvodcujeme zájezdy vybraných českých a slovenských cestovních kanceláří. Tyto stránky slouží k prezentaci naší práce, kterou vykonáváme s láskou a zanícením.

guide

Svou průvodcovskou práci prezentujeme na stránkách dvojím stylem:

  1. reporty z již uplynulých zájezdů spolu s itinerářem a fotkami, případně také hodnocením klientů
  2. reklamou na zájezdy jenž se budou pořádat v blízké budoucnosti a na které je případě zájmu možné se přihlásit.

UPOZORNĚNÍ!

Veškeré zájezdy provázíme pod hlavičkou cestovních kanceláří, ne teda “na divoko”! Jako odbornice v oblasti cestovního ruchu jsme se plně vědomé rizik plynoucích z nelegálního pořádání zájezdů a proto tento způsob práce odmítáme. V případě zájmu o sestavení a průvodcování zájezdu “na míru” bude taková akce rovněž zastřešena legální a pojištěnou cestovní kanceláří.

Kunáhuná se skládá ze dvou arabských slov – kuná (byli jsme) a huná (tu). I ve světě Orientu lze takové nápisy někdy vidět na dvěřích restaurací, hotelů, sociálních zařízení. Jako odbornice na oblast Orientu vedeme naše zájezdy tak, abychom na místech, které navštívíme, zanechali jenom pozitivní stopy v podobě zodpovědného turismu.

Seznam všech nabízených zájezdů naleznete pod hlavičkou země na levé liště. Reporty ze zájezdů zase naleznete v našem blogu.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s